PROJEKT FARMA. Możesz aktywnie spędzić dzień w pięknym plenerze – blisko Warszawy!

Projekt Farma

 

Farma to miejsce wyjątkowe. Kameralne, spokojne – po prostu normalne. Dedykowane głównie mieszkańcom Warszawy – tym wszystkim, którzy kochają przyrodę. Staw, oczka wodne, uroczyska, naturalny las oraz rośliny ogrodowe tworzą niepowtarzalny charakter miejsca do realizacji jednodniowych projektów plenerowych, takich jak:

 • ogniska
 • pikniki
 • gry terenowe
 • imprezy integracyjne

Farma to piękny zakątek w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Są tu rozległe lasy pełne jagód i grzybów, dolina rzeki Jeziorki oraz wiele wspaniałych gatunków ptaków i dzikich zwierząt. W ciągu zaledwie godziny, możesz z Warszawy dotrzeć do naszego ogrodu.

Do Twojej dyspozycji oddajemy:

 • profesjonalny zespół wspierający
 • scenariusze projektów coachingowych, szkoleniowych i integracyjnych
 • sprzęt konferencyjno-szkoleniowy
 • trawiaste boisko sportowe
 • scenariusze gier rekreacyjnych i zabaw
 • sprzęt rekreacyjno-sportowy
 • całoroczny namiot halowy (100 m2)
 • altany, parasole i szałasy piknikowe
 • zaplecze sanitarne
 • grille, ogniska, gorące kociołki
 • wygodny parking
 • inne wartości według potrzeb

Wizja

Farma jest tak blisko Ciebie, że możesz wpaść tu nawet na chwilę. Jest jednocześnie wystarczająco daleko by uchwycić subtelny dystans do siebie i swoich spraw.

Za rozsądną cenę, łączymy kompetencje i pasję z troską o naszych Gości. Wyobraź sobie miejsce szczególnie dogodne do pracy nad spełnieniem Twoich planów. Możesz wziąć głęboki wdech, poczuć jak energia otaczającej Cię przyrody dociera do wszystkich zakątków Twojego ciała, coraz głębiej i coraz dalej, dając Ci to czego pragniesz od dawna. Poczucie siły, spokoju i kompetencji.

Rekreacja na farmie

Odwiedzając nas możesz skorzystać z atrakcji sportowych i rekreacyjnych. Dysponujemy sprzętem, gwarantującym zabawę, poczucie bezpieczeństwa i radość z uczestniczenia. Proponujemy organizację firmowych i rodzinnych pikników integracyjnych opartych na zasadach team-buildingu.

Park Linowy oraz Wspinaczka drzewna (tree-climbing) – nasz instruktor team-buildingu, Adam Kędziora, zaprasza Państwa do udziału w grach i zabawach rekreacyjnych z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu wspinaczkowego. Liny, uprzęże i taśmy są rozciągane specjalnie dla Państwa w części leśnej naszej Farmy i dostarczają niezapomnianych wrażeń. Dodatkowo, scenariusze fabularne dołączane do gier podnoszą adrenalinę i atrakcyjność zabawy.

Sporty strzeleckie – możesz sprawdzić się w wieloboju strzeleckim. Dysponujemy wysokiej klasy pneumatyczną bronią krótko i długolufową hiszpańskiej firmy GAMO oraz gwarantującym niesamowite doznania łukiem bloczkowym. Tarcze z zapisem Twoich strzeleckich osiągnięć pozostają wspaniałą pamiątką.

Piłka nożna – zapraszamy do udziału w rozgrywkach “Mini Mundialu” drużyny 3,4 lub 5-cio osobowe. Gramy na trawiastym boisku o wymiarach 30×20 metrów, strzelamy do hokejowych bramek.

Siatkówka – w ciągu zaledwie 5-ciu minut możemy rozstawić na trawie piękne boisko do siatkówki. W rywalizacji “Ligi Światowej” mogą brać udział zespoły od 2 do 6 osób.

Badminton – dysponujemy kompletami rekreacyjnego sprzętu do gry w badmintona. Popularna „kometka” dostarcza intensywnego ruchu i wszechstronnie uaktywnia nasze ciała. Gra przez siatkę na wyznaczonym polu gry może stanowić dodatkowe wyzwanie.

Ogniska

Ogień jest jednym z najbardziej pierwotnych symboli ewolucji człowieka. Przyjemne ciepło, możliwość przygotowania posiłku i światło dają człowiekowi od tysiącleci radość i bezpieczeństwo. Wspólnoty gromadzą się wokół ognia by uzgodnić najważniejsze sprawy lub doświadczyć rozrywki.

Proponujemy organizację pikników i spotkań przy ognisku. Dysponujemy specjalną polaną oraz sprzętem do przygotowywania unikalnych posiłków.

Pieczenie kiełbasek, kociołkowanie, wspólne wędzenie czy pieczenie na kamieniu lub rożnie, to nietypowe w obecnych czasach sposoby spędzania czasu w gronie najbliższych i przyjaciół.

Pizza Party  

Proponujemy organizację warsztatów kulinarnych połączonych z plenerową zabawą przy ognisku. Posiadamy opalany drewnem piec używany przez wiele włoskich rodzin.

Delikatne ciasto z puszystym obrąbkiem, dojrzałe pomidory oraz kremowy ser mozzarella posypany oregano to podstawowe smaki narodowej potrawy Włochów. Wszystkie składniki są układane razem w artystycznym nieładzie i pieczone na kamiennym palenisku w opalanym drewnem piecu. Na koniec, całość kompozycji jest zdobiona świeżymi listkami bazylii.

Trójkolorowa Pizza Neapolitana jest symbolem i ambasadorem włoskiej tradycji kulinarnej na całym świecie. Smakuje wybornie w połączeniu z dziewiczą oliwą, czosnkiem i włoskim domowym winem. U nas możesz przygotować własną pizzę. Powiedz tylko jakie składniki lubisz.

Kociołkowanie

To wspaniały sposób na udaną imprezę integracyjną. Niezależnie od pory roku dobry posiłek na świeżym powietrzu ma swój niezapomniany klimat i smak.

Proponujemy udział w kulinarnej podróży szlakiem odmiennych kultur i tradycji.
Dodatkowo, każdy może uczestniczyć w przygotowaniach.

„Po Polsku” – Kuchnia Polska jest bliska sercu wszystkich Polaków. Niezależnie jak wiele podróżujemy i skąd wracamy zawsze tęsknimy za tradycyjnym smakiem oraz obfitością domowych potraw. Różne gatunki mięs, warzywa i przyprawy, proste i wyraziste składniki dobrze się komponują w jednym żeliwnym kociołku ustawionym na węglach. Po ok. 2-4 godzinach smaki mieszają się tworząc niepowtarzalną całość. Mięso jest tak miękkie, że jak mawiały nasze Babcie,„pyknięte odpada od kości.”

„Po Węgiersku” – Potrawy kuchni węgierskiej zawierają duże ilości papryki, cebuli i mięsa. Jagnięcina, wieprzowina i wołowina to ulubione mięsa Magyarów. Łagodny klimat sprzyjał od zawsze uprawie owoców i winorośli. Powszechnym uznaniem na świecie cieszą się węgierskie wina, które są częstym składnikiem narodowych potraw. Nasza propozycja to tradycyjny gulasz paprykowy gotowany w otwartym kociołku nad lekkim płomieniem lub węglach. Różnorodne składniki mieszają swoje smaki z aromatem przypraw i dymu. Gdy zupa zgęstnieje jest gotowa i pyszna.

„Po Rosyjsku” – O specyfice i oryginalności kuchni rosyjskiej zadecydowały historia, klimat i przestrzeń dzieląca ludzi. Także obfitość dziczyzny i ryb wpłynęły na obraz tradycji kulinarnej Rosji. Zasobne łowiska dostarczały ogromnych ilości najszlachetniejszych ryb z jesiotrem i łososiem na czele. Wyjątkowym przykładem kuchni rosyjskiej jest zupa “UCHA”. Najlepsze kawałki ryb, kawior, warzywa i przyprawy z imbirem i szafranem włącznie to składniki narodowej zupy Rosji.

„Po Marokańsku” – Tradycja kulinarna mahometańskiej Afryki Północno-Zachodniej (Maghrebu) ukształtowała się poprzez wielowiekową przynależność do kultury islamu. Żyzne ziemie uprawiane w klimacie śródziemnomorskim rodziły obfite plony. Cechą wspólną kuchni Maghrebu jest skłonność do obfitego stosowania ziół i przypraw importowanych przez wędrownych kupców z rejonu Oceanu Indyjskiego. Kardamon, anyżek, goździki, szafran a także mięta, listki świeżej kolendry i tymianek to zaledwie początek długiej listy przypraw towarzyszących jagnięcinie, kurczakowi i rybom w tradycyjnym kociołku zwanymTajine (Tadżin).

„Po Hindusku” – Kardamon, goździki, cynamon i pieprz. Cztery podstawowe przyprawy zmielone w moździerzu tuż przed podaniem stanowią codzienny element kulinarnej tradycji niespełna 1,5 miliarda mieszkańców Półwyspu Indyjskiego. Gęste curry to sos bez którego nie może się odbyć żaden hinduski posiłek. Przyprawy przenikają warzywa lub mięso tworząc dobrze rozpoznawalny smak. Potrawę uzupełnia tradycyjne pszenne pieczywo pieczone w opalanym drewnem piecu.

Dla firm

Projekty integracyjne – praca w terenie dostarcza wielu fantastycznych emocji. Stwarza perspektywę oraz możliwość lepszego poznania siebie w nowych okolicznościach. Na Farmie stajesz się częścią naszej rodziny. Dlatego Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Farma to także miejsce do wypoczynku i zabawy. Możesz skorzystać z leśnego klimatu, domowej kuchni. Dla naszych gości organizujemy:

 • Biesiady
 • Ogniska integracyjne
 • Pikniki rekreacyjno-sportowe
 • Spotkania z ciekawymi ludźmi

Dla rodzin

Rodzinne spotkania na farmie. Jest to niezwykła okazja by w otoczeniu pięknej przyrody spędzić czas wśród osób najbliższych. Zdrowe domowe jedzenie, zapach świeżego chleba wyjętego z pieca oraz liczne atrakcje i przestrzeń stwarzają wymarzone warunki do rodzinnej integracji.

Wokół ogniska, przy biesiadnym stole, na sportowym boisku lub w trakcie spaceru po leśnym trakcie, każdy może zaistnieć i zaprezentować siebie. Uczestnicy mogą cieszyć się wyjątkową bliskością.

Zaproszenie

Zaproś rodzinę, dzieci, przyjaciół. Nasz zespół zorganizuje specjalnie dla Twoich bliskich niezapomnianą imprezę.

 • profesjonalny katering
 • pizza i chleb z pieca węglowego
 • grill, gorące kociołki
 • świeże produkty od producentów z okolic Tarczyna i Grójca
 • scenariusze gier i zabaw integracyjnych
 • instruktorzy odpowiedzialni za radość gości i bezpieczeństwo

Dla dzieci i młodzieży proponujemy organizację imprez urodzinowych. Gry terenowe, park linowy i rywalizacja sportowa to wspaniałe uzupełnienie zabawy przy ognisku i urodzinowego posiłku.

Jeśli jednak wolisz samodzielnie zorganizować swój czas na Farmie możesz wynająć obiekt. W celu uzgodnienia rodzaju, terminu i zakresu spotkania prosimy o kontakt.

 

 

 

Share:
SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline