ARCHETYPY KOBIECEJ OSOBOWOŚCI. OR 1.

Archetypy kobiecej osobowości.

Czym są archetypy kobiecej osobowości? Jaka jest moc sprawcza archetypów? W jakim celu możesz odkrywać swój archetyp i dlaczego życie w zgodzie z archetypem jest ważne? Który archetyp kobiecej osobowości jest najbardziej wyraźny? Na te oraz inne pytania, odpowiedzi udzieli w naszej rozmowie, Renata Arendt-Dziurdzikowska, publicystka, autorka książek, redaktorka na stałe współpracująca z magazynem “Zwierciadło”.

Jak współczesna kobieta może korzystać z mocy archetypowej Bogini?

Kobieta archetypowa, pierwotna Bogini ma w sobie niezwykłą moc. Dzieli się nią ze wszystkimi. Wystarczy jedno spojrzenie by wiedzieć i czuć, że stoi przed nami kobieta niezwykła. Spełniona, spokojna, odczuwająca. Pełna spójności oraz energii wewnętrznej. Taka, za którą tęsknią inne kobiety oraz taka, za którą tęsknią mężczyźni wrażliwi.

Po czym można rozpoznać wśród nas, kobiety żyjące w zgodzie ze swoim archetypem?

Bogini porusza się lekko, choć stabilnie stąpa po ziemi. Jej życie można porównać do tańca, w którym partnerzy pozostają we wzajemnym szacunku. Razem podążają za dźwiękami melodii, idealnie trafiają w rytm i zdobywają przestrzeń. Pierwotna Bogini nie musi niczego udowadniać, zdobywać za wszelką cenę, czy robić na pokaz. Bogini inspiruje inne kobiety a mężczyzn zachwyca.

Jaka jest rola mężczyzny w życiu kobiety archetypowej?

Mężczyzna towarzyszy Bogini. Jest przy niej bez względu na wszystko, otacza pomocnym ramieniem. Ona odwzajemnia się zrozumieniem jego odmienności, trwa przy nim w chwilach chwały i bolesnego upadku. Przegląda się w jego oczach i patrzy z podziwem – nie ocenia na każdym kroku.

Renata Arendt-Dziurdzikowska i jej archetypy kobiecej osobowości.

Renata Arendt-Dziurdzikowska 

Archetypy Kobiecej Osobowości.

Tu możesz odsłuchać moją rozmowę z Renatą Arendt-Dziurdzikowską. Rozmowa została nagrana 6 marca 2018 roku, w domu autorki, w podwarszawskim Kampinosie.

W celu odsłuchania rozmowy, przygotuj sobie słuchawki lub głośniki, znajdź wygodne miejsce, zrelaksuj się. Możesz zaprosić na odsłuchanie rozmowy także inne osoby. Wystarczy nacisnąć PLAY.

Nagranie jest bezpłatne. (Czas nagrania: 33.54)

 

Kod RSS

 

Słuchając rozmowy “Archetypy Kobiecej Osobowości” dowiesz się:

 • Czym są archetypy kobiecej osobowości?
 • Jaka jest moc sprawcza archetypów?
 • W jakim celu możesz odkrywać swój archetyp?
 • Dlaczego życie w zgodzie z archetypem jest ważne?
 • Jak współczesna kobieta może korzystać z mocy archetypowej Bogini?
 • Po czym można poznać wśród nas, kobiety żyjące w zgodzie ze swoim archetypem?
 • Jaka jest rola mężczyzny w życiu kobiety archetypowej?
 • Za jaką kobietą tęsknią mężczyźni wrażliwi?
 • Gdzie znajdziesz inspirację oraz gdzie możesz zdobyć więcej informacji o archetypach kobiecej osobowości?

Dodatkowe informacje na temat naszego gościa znajdziesz tutaj:

 

 

 

 

Share:

14 Comments

 1. Grażyna Marcinkowska says:

  D z i ę k u j ę za mądrą rozmowę dwóch osób, których głosy odprężają. Rozmowę, ,która uczy zgody na cykl życia, zgody na przemijanie. Oswaja temat kobiecości. Uświadamia , że gdy przyjmujemy z miłością siebie wtedy zaczynamy żyć.
  Kupiłam ” Biegnącą z wilkami ” i czytam.
  Pozdrawiam wrażliwego mężczyznę.

  1. Opowiadania Rozwojowe says:

   Pani Grażyno,
   bardzo dziękuję za ciepłe i motywujące słowa. Są dla nas, dla mnie niezwykle ważne. Zapraszam również do lektury lub wysłuchania opowiadania “Znaki”.
   Polecam i gorąco pozdrawiam.

 2. Beata Kozińska says:

  Ciekawa i mądra rozmowa dla ciekawych siebie i mądrych Kobiet. Uświadamia siłę akceptacji siebie, moc swojej integralności na postrzeganie innych i otaczającego świata. A przede wszystkim wpływu na nasze życie. I to, że pozytywną energią, która tkwi w każdej z nas możemy obdarzać nasze otoczenie z obopólną radością.
  Piotrze, dziękuję i czekam na kolejne.

  1. Opowiadania Rozwojowe says:

   Moniko, bardzo dziękuję za komentarz. Renata jest wyjątkowa. Z pewnością będzie moim gościem jeszcze nie jeden raz.

  1. Opowiadania Rozwojowe says:

   Dziękuję bardzo Malisalia za komentarz. To bardzo miłe, że wysłuchałaś naszą rozmowę. Cieszę się, że sprawiła Ci radość. Pozdrawiam, Piotr.

 3. Renata says:

  Bardzo ciekawy wywiad o akceptacji siebie i poczuciu spełnienia. Przyjmowanie z miłością siebie, przegladanie się w oczach innych kobiet, odwaga by powiedzieć nie z pełną tego świadomością i wyborem…te rzeczy zapamiętałam najbardziej.

  1. Opowiadania Rozwojowe says:

   Renata, bardzo dziękuję za Twój komentarz. Refleksje, które mi przekazałaś po wysłuchaniu rozmowy są dla mnie niezwykle cenne. Wierzę, że właśnie na to zwracasz uwagę w codziennym życiu i dzięki temu jest ono pełne. Zaglądaj tu czasem, zapraszam. Piotr.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline