FESTIWAL WIEDZY ALTERNATYWNEJ Wibracje 2.0

FESTIWAL WIEDZY ALTERNATYWNEJ Wibracje 2.0

Jeśli masz w sobie ciekawość świata i lubisz poznawać inspirujących ludzi, to już niedługo –  7 czerwca –  rozpocznie się druga edycja Festiwalu Wibracje. W tym roku główne tematy Wibracji to zdrowie, rozwój osobisty i ekologia. Festiwal Wibracje to 4 dniowe spotkanie z wiedzą, zabawą i koncertami. Ubiegłoroczny, zgromadził ponad 2500 osób. W tym roku, przez 4 dni, organizatorzy spodziewają się ponad 4000 uczestników! Organizatorzy mówią o swoim wydarzeniu – Festiwal Wiedzy Alternatywnej Wibracje 2.0

Festiwal Wiedzy Alternatywnej Wibracje 2.0

Taniec zbliża.

Program:

Na 6 scenach wystąpi ponad 90 prelegentów, wystawców oraz muzyków. Oj, będzie się działo. Wśród prelegentów festiwalu wiedzy alternatywnej Wibracje 2.0 będzie można zobaczyć i posłuchać przedstawicieli najróżniejszych metod wspierania rozwoju osobistego – duchowego, cielesnego czy intelektualnego. Szamanizm, naturoterapia, medycyna klasyczna, psychologia i hipnoza, muzykoterapia, medytacje, joga, różne formy coachingu a nawet wsparcie biznesu – to wszystko będzie można podziwiać na festiwalu.

  • 90 prelegentów z Polski i zagranicy
  • 100 godzin wykładów
  • 50 godzin warsztatów
  • Koncerty i ogniska
  • Zajęcia dla dzieci
  • Joga medytacja
  • Muzyka i taniec
  • … a do tego dużo radości, integracji i miłości ♡
Festiwal Wiedzy Alternatywnej Wibracje 2.0

Wibracje to rozwój, muzyka, radość, zabawa.

Formuła Wibracji

Wibracje to wydarzenie łączące cechy festiwalu, wystawy, targów, konferencji, koncertów i zajęć interaktywnych. Spotkania prowadzone są przez najlepszych fachowców, pracowników naukowych, muzyków o ugruntowanej etyce i wiedzy. Przez 4 dni wspólnie tworzymy przestrzeń pod rozwój osobisty, poszerzanie wiedzy, nawiązywanie nowych znajomości, a przede wszystkim miłe i swobodne spędzanie czasu w przychylnej atmosferze akceptacji.

Także catering będzie inny niż wszędzie. To oczywiste, bo uczestnicy i goście Wibracji tworzą własne trendy, także kulinarne. Za wyżywienie uczestników będzie odpowiadała Kasia Kuźmicz i jej autorska wegańska restauracja „Vegushka”. Kasia łączy miłość do gotowania z chęcią inspirowania do zdrowego odżywiania się. Oczywiście wszystkie produkty pochodzą z ekologicznych upraw a pieczywo i placki z własnego pieca. Nawet przetwory są własnej produkcji. Pycha.

Integralną częścią Festiwalu będzie strefa targowa – kilkadziesiąt stoisk z unikalną ofertą produktów i usług służących rozwojowi, zdrowiu i radości człowieka. Absolutnie piękne rękodzieło, wyroby z naturalnych włókien, kamienia i drewna. Niezliczone ilości ziół, kosmetyki z konopi, żywność ekologiczna i wiele, wiele innych.

Opowiadania Rozwojowe

OR także odwiedzą Festiwal Wiedzy Alternatywnej Wibracje 2.0. Możesz liczyć na reporterski artykuł i inspirujące podcasty z uczestnikami. Mam nadzieję na liczne inspiracje, ciekawe warsztaty oraz nowe kontakty.

Tutaj znajdziesz moje rozmowy: PODCAST

Kiedy i gdzie:

7-10 czerwca 2018 (czwartek-niedziela)

Ośrodek “Green Park” w Serocku, nad Zalewem Zegrzyńskim.

Festiwal Wiedzy Alternatywnej Wibracje 2.0 zaprasza!

Więcej informacji, program szczegółowy, bilety:

www.wibracje.com.pl

Facebook

www.youtube.com/watch?v=g9zEH0UAAIE

Share:
SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline